Про нас

Високі технології живуть у гармонії із традиціями. Саме про це французький бренд Trampole - торгівельна марка люксових матраців меблевої мережі Mobilier de France. Багато років ми виготовляємо матраци, перед якими, без перебільшення, не можуть встояти найбільш затяті критики!

Натуральна бавовна, м'який льон і екологічні бамбукові волокна в матеріалі чохла ідеально поєднуються з матеріалами наповнення матраца, які вже не перший рік використовують у програмах NASA - memory foam, latex та memory gel foam.

Наші гібридні матраци складаються з тисячі потужних пружин і найбільш сучасних спінених матеріалів. Ми використовуємо саме такі, бо їхня якість затверджена європейськими та міжнародними сертифікатами. Кожен із цих матеріалів ідеально виконує свою функцію: підлаштовується під форму тіла, вбирає зайве тепло і сприяє здоровому та дуже солодкому сну кожного, хто одного дня опиниться на матраці Trampole!
Доставка і оплата
Оплата замовлення

Оплата замовлення здійснюється зручним для вас способом:

  • Готівковий розрахунок;

  • Оплата на карту Приватбанку;

  • LiqPay (Visa, Mastercard або Privat24);

  • Безготівковий розрахунок (оплата за реквізитами згідно з рахунком-фактурою).


Доставка замовлення

Ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант отримання замовлення:

  • Кур'єром по Києву - 600 грн. (Послуга включає в себе підйом на поверх і установку);

  • Самовивезення з нашого магазину (ТЦ «ВАШ ДІМ» 02094, м. Київ, ул. Біломорська, 2);

  • Новою Поштою - на відділення або адресна доставка кур'єром (згідно з тарифами перевізника).

Повернення та обмін товару неналежної якості
Повернення та обмін товару регулюється Статтею 9 закону «Права споживача при покупці товару належної якості», Закону України "Про захист прав споживачів": - споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого була оформлена купівля, якщо товар не відповідає його вимогам до формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням. Покупець може обміняти товар належної якості протягом 14-ти днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки, - якщо більш тривалий термін не обумовлений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не був в експлуатації, і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ (чек), який видається разом з товаром; - обмін непродовольчого товару належної якості провадиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також товарний чек або касовий чек, виданий споживачеві разом з проданим зазначеним товаром; - споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його споживачем. Якщо ви виявили недолік в товарі, необхідно зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті або звернутися із заявою в магазин Trampole надавши товарний чек і супутні документи на товар. Важливо знати: - зовнішній вигляд товару і комплектність замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент доставки; - при отриманні ви ставите свій підпис на накладній, що підтверджує передачу товару належної якості і в повній комплектації; - після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
Увага: У всіх випадках повернення або обміну товару покупець оплачує транспортні витрати, гарантія поширюється тільки на товар і не включає в себе в себе послуги з доставки.
Повернення грошових коштів за товар неналежної якості
Повернення і обмін товару регулюється Статтею 9 закону «Права споживача при покупці товару належної якості», Закону України "Про захист прав споживачів": - споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого була оформлена купівля, якщо товар не відповідає його вимогам до формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням. Покупець може обміняти товар належної якості протягом 14-ти днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки, - якщо більш тривалий термін не обумовлений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не був в експлуатації, і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ (чек), який видається разом з товаром; - обмін непродовольчого товару належної якості провадиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також товарний чек або касовий чек, виданий споживачеві разом з проданим зазначеним товаром; - споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його споживачем. Якщо ви виявили недолік в товарі, необхідно зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті або звернутися із заявою в магазин Trampole надавши товарний чек і супутні документи на товар. Важливо знати: - зовнішній вигляд товару і комплектність замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент доставки; - при отриманні ви ставите свій підпис на накладній, що підтверджує передачу товару належної якості і в повній комплектації; - після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
Увага: У всіх випадках повернення або обміну товару покупець оплачує транспортні витрати, гарантія поширюється тільки на товар і не включає в себе в себе послуги з доставки.
Договір публічної оферти
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином trampole.com.ua надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається в подальшому «Покупець».
1.2. Цей Договір визначає умови покупки меблів і матраців, в подальшому «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.
1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди" і має належну юридичну силу.
1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.
1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:
"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованого Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.
"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.
"Товар" - матраци, пропоновані до продажу, і розміщені на сайті trampole.com.ua
"Покупець" - фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення на сайті trampole.com.ua
"Одержувач" - фізична та / або юридична особа визначений (-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.
"Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.
"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайті trampole.com.ua а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
3.1. Формування замовлення.
3.1.1. Замовлення приймаються через сайт trampole.com.ua
3.1.2. У вартість Товару не входить доставка до отримувача оплачується окремо.
3.1.3. Вартість всіх видів доставки оплачується Покупцем окремо.
3.1.4. При оформленні замовлення, Покупець максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача.
3.2. Порядок оплати замовлення.
3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.
3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.
3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті trampole.com.ua є чинними на момент здійснення замовлення.
3.3. Умови доставки замовлення.
3.3.1. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем по телефону, який вказаний Покупцем в формі замовлення.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
4.1. Термін виконання замовлення залежить від місця розташування отримувача - в межах міста Києва від 3-х годин. За межами міста Київ, термін доставки замовлення узгоджується з індивідуально. Можлива доставка на протязі 24 годин, але на терміни можуть вплинути безліч чинників: кількості товару, непередбачені події, які не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, затори і ін.).
4.2. Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Одержувачу / Покупцеві і / або його довіреним особам.
4.3. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Одержувачу / Покупцеві або його довіреним особам.

5. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.
5.1. Повернення і обмін товару регулюється Статтею 9 закону «Права споживача при покупці товару належної якості», Закону України "Про захист прав споживачів": - споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого була оформлена купівля, якщо товар не відповідає його вимогам до формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням.
5.2. Покупець може обміняти товар належної якості протягом 14-ти днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки, - якщо більш тривалий термін не обумовлений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не був в експлуатації, і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ (чек), який видається разом з товаром.
5.3. Покупець має право оформити лист, з рекламацією використовуючи форму зворотного зв'язку на сайті або за адресою електронної пошти: (hidden) вказавши причину і надавши відповідні опис і аерофотознімки.
5.4. обмін непродовольчого товару належної якості провадиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, пакувальна плівка, фабричні ярлики, а також товарний або касовий чек, виданий споживачеві разом з товаром.
5.5. Продавець надає можливість Покупцеві протягом 30 днів з моменту покупки Товару, при наявності аргументованих причин що не дозволяють Покупцеві використовувати Товар, обміняти або повернути Товар.
У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому було доставлено.
5.6. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому був доставлений і не мати слідів експлуатації, пошкоджень або розривів захисної плівки.
5.7. У всіх випадках повернення або обміну товару покупець оплачує всі транспортні витрати, гарантія поширюється тільки на товар і не включає в себе в себе послуги з доставки.

6. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ АВТОРСЬКІ ПРАВА.
6.1. Продавець є власником Торгової марки trampole на території України, відповідно до Свідоцтва України №203401 від 10 вересня 2015 року.
6.2. Пунктом 2, 4 статті 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» встановлено, що свідоцтво надає його власнику право використовувати знак та інші права, визначені цим Законом.
6.3. Згідно ст. 20 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" будь-яке посягання на права власника свідоцтва, передбачені ст. 16 цього Закону, в тому числі вчинення без згоди власника свідоцтва дій, що потребують його згоди, і приготування до вчинення таких дій, вважається порушенням прав власника свідоцтва, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.
6.4. Порушенням прав власника свідоцтва вважається також використання без його згоди в доменних іменах, знаків і позначень, зазначених в п.5 ст.16 цього Закону.
6.5. Для законного використання ТМ - нанесення його на будь-який товар, для якого зареєстрований знак, далі по тексту іменується «Товар», упаковку, в якій міститься такий Товар, вивіску, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет, зберігання такого товару із нанесеним зазначеним знаком для продажу, пропонування його для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення), застосування його в діловій документації чи в рекламі, і в мережі Інтернет, в тому числі в доменних іменах, потрібно отримати окремий дозвіл.
6.6. Продавець є власником виключних майнових авторських прав на ряд фотографічних творів, графічних зображень на сайті і є їх єдиним автором. Продавець використовує фотографічні твори шляхом публікації на сайті trampole.com.ua для ілюстрації товарів і послуг.
6.8. В силу презумпції оригінальності об'єктів авторського права, все фотографічні твори є оригінальними, тому охороняються авторським правом без реєстрацій і формальностей з моменту їх створення в усіх країнах світу згідно «Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів» 1886 року, і Законом України «Про авторське право і суміжні права »1993 року.

7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН
7.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Пропоновані можливості.
7.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.
7.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.
7.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферту тягне за собою внесення цих змін до укладений вже діє між Покупцем і Продавцем Договір, і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.
8.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.
8.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця / отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
9.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.
9.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.
9.3. Продавець має право передавати свої права та обов'язки по виконанню замовлень третім особам, які не звільняючись від відповідальності.
9.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті trampole.com.ua
9.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.
9.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.
60-ти денний тестовий період
Купівля без ризику!
Уперше в Україні послуга безпечної покупки:
60 ночей тестового періоду з гарантованою можливість обміну. Єдина умова - зберегти цілісність фабричної упаковки.
Протягом місяця з моменту купівлі можна безкоштовно обміняти матрац або оформити повернення.
Курувати матраси ще ніколи не було так просто!
Файли cookies
Як і багато інших компаній, ми використовуємо технологію cookies на нашому сайті. Cookies - це фрагменти інформації, які веб-сайт передає на жорсткий диск споживача для зберігання інформації, пов'язаної з веб-сайтом. Ця технологія розширює ваші можливості використання інтернету, зберігаючи ваші пріоритети при перегляді певного сайту. Технологія cookies не містить особистої інформації і не може жодним чином налаштовувати вашу систему або зчитувати інформацію з вашого жорсткого диску.
Під час перегляду нашого веб-сайту ми можемо розмістити cookies на вашому комп'ютері. Такі тимчасові cookies використовують для підрахунку кількості візитів на наш сайт. Вони видаляються, коли ви виходите з браузера. Постійні cookies можуть зберігатися на вашому комп'ютері вашим браузером. Cookie не містять персональних даних і можуть бути заблоковані в будь-який момент. Соокіеѕ не отримують особистої інформації про вас і не надають нам вашої контактної інформації, а також не отримують ніякої інформації з вашого пристрою.
Ми використовуємо cookies для визначення характеристик сайту і пропозицій, які вам найбільше подобаються з метою надання вам більше інформації, в якій ви зацікавлені. Крім того, файли cookie використовуються, щоб зробити веб-сайт https://trampole.com.ua безпечним, захищеним і зручним. Файли cookie забезпечують підтримку функцій безпеки та їх запуск. Файли cookie також дозволяють відстежувати порушення Політики конфіденційності відвідувачами або пристроями. Файли cookie допомагають оцінити кількість і частоту запитів, а також виявляти і блокувати тих відвідувачів або пристрої, які намагаються виконати пакетні завантаження інформації з веб-сайту.
Ярлик "help" на панелі більшості браузерів проінформує вас як заборонити вашому браузеру приймати нові cookie, як отримувати повідомлення від браузера, що ви отримали нові cookies, або як відключити cookies.
Пам'ятайте, що cookies дозволяють вам в повною мірою користуватися всіма можливостями веб-сайту https://trampole.com.ua і ми рекомендуємо залишати їх ввімкненими.